1661415044984 01

Masza i Niedźwiedź – w wersji… magnetycznej

Dzień dobry!
Dziś nasze niedawne odkrycie – książeczka z magnesami! Dużo zabawy, fajne magnesy i możliwości kreatywnej zabawy z książką. Wszystko za sprawą książki 'Masza i Niedźwiedź. Z wizytą w lesie. Książka z magnesami’ od Harperkids.
W środku znajdziemy specjalne strony, do których przyklejają się magnesy. Tych jest 10 – i przedstawiają mieszkańców lasu, przyjaciół Maszy i Niedźwiedzia. Oprócz nich (dziewczynka jest tu nawet podwójnie) mamy tu jeszcze Pandę, Świnkę, Wilki, Pingwina, Zająca, Niedźwiedzicę i Czarnego Niedźwiedzia. Wszystkich możemy umieszczać dowolnie na rozkładówkach przedstawiających znane z serialu miejsca – jest tu przytulny domek Niedźwiedzia, pokój Maszy, las czy polana zamieszkana przez Wilki. Dziecko jest nie tylko kreatorem świata, ale też swoistym ilustratorem. Umieszczając postaci w różnych miejscach za każdym razem tworzy nową ilustrację. A to punkt wyjścia do tworzenia niezwykłych historii z udziałem naszych bohaterów.
Polecamy, świetny sposób na ćwiczenie kreatywności!
Ps. Młody się jedynie nieco wkurzał, bo niektóre strony są nieco mniej podatne na przyklejanie magnesów. Ale jakoś udało nam się i to ogarnąć. Po prostu wymyśliliśmy strefę wolną od magnesów 😁 potrzeba matką wynalazku 😉


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: