Logo Dziecioczytanie Małe
1667743628367 01

Kumpelki – spędzicie z nimi fajnie czas

Tęskniliście za Kumpelkami? Bo ja tak i dlatego bardzo ucieszyłam się z kolejnego tomu – 'Kumpelki na zabój’ oczywiście od Wydawnictwa Egmont. Autorami są Christophe Cazenove (scenariusz) i Philippe Fenech (rysunki) oraz Camille (rysunki). Tłumaczenie zaś przygotował Adam Tomczak.
Z tego tomu dowiecie się m.in. tego po czym poznać prawdziwe przyjaciółki, co zrobić gdy pryszcze nie są naszym największym zmartwieniem (i co lepsze, nie wiemy o tym, że tak właśnie jest) czy co oznacza hasło dress code. A przy okazji poznacie nowe przygody i perypetie Jess i jej przyjaciółek i kumpelek. Nie zabraknie żenujących sytuacji, zawstydzających koleżanek i… No oczywiście, że chłopaków!
Ten komiks sprawia, że wracam do moich nastoletnich lat i trochę żałuję, że nie miałam tak fajnej paczki kumpelek. Miałam jedna, dwie bliskie przyjaciółki, a tak to raczej zadawałam się z chłopakami. I tych dziewczyńskich spotkań trochę mi brakowało. Teraz, za sprawą tego komiksu trochę mniej żałuję. Bo mogę być częścią paczki Jess.
Historie są tu krótkie, jednostronnicowe, szybkie niczym gagi. Humor znajdziemy zarówno w scenariuszu, jak i w samych rysunkach. Wszystko robi świetne wrażenie i sprawia, że to komiks do którego chce się wracać. Szczególnie w gorsze dni. Wtedy dziewczyny potrafią rozbawić i dać nadzieję na lepszy dzień. Polecam – szczególnie zmęczonym mamom. Wy też zasługujecie na odrobinę luksusu i uśmiechu. I ten komiks dokładnie to Wam da ❤
Barterowa współpraca reklamowa z Wydawnictwem Egmont.