Logo Dziecioczytanie Małe
1667905836121 01

Coś dla fanów Minecrafta

Dzień dobry!
Dziś coś, co idealnie sprawdzi się na prezent dla miłośników Minecrafta. Będzie to świetny prezent np. na zbliżające się mikołajki. Mówię o boxie 'Minecraft. Nowa kolekcja kreatywnego budowania’ od Harperkids.
To solidne, tekturowe pudełko z wysuwaną szufladką w której mieszczą się prawdziwe skarby. Znajdziemy tam trzy książki, plakat-tabelę bloków i zawieszkę na drzwi – która albo powstrzymuje kogoś przed wejściem do pokoju, albo.. Zaprasza na imprezkę w stylu Minecraft 😁
Książki mają poręczne, kieszonkowe wydania i będą idealne na początek przygody z grą.
***
’Minecraft. Kompaktowe konstrukcje. Wydanie kieszonkowe’
Znajdziemy tu szczegółowe instrukcje, które pomogą w grze nie tylko początkującym graczom. Dowiemy się jak opracować, zbudować i modyfikować 9 miniprojektów – w tym m.in. halloweenowy labirynt czy superbohaterska szkoła latania. W myśl zasady, że podczas gdy w Minecrafta zawsze jest coś nowego i ciekawego do nauczenia.
***
’Minecraft. Podręcznik kreatywności. Wydanie kieszonkowe’
To książka pełna rad od ekspertów, instrukcji i ciekawych budowli. Co ważne – każda jest w zasięgu ręki, bo dzięki wyjaśnieniom co i jak zrobić, budowanie w grze staje się naprawdę łatwe.
***
’Minecraft. Miniblokopedia’
Znajdziecie tu wszystko o ozdobnych blokach z Minecrafta. Ta część najbardziej mnie zainteresowała, bo niczym typowa sroka chłonęłam te wszystkie kolory i wyobrażałam sobie wszystkie te bloki na żywo. Aż nabrałam ochoty, żeby zagrać!
To co bardzo mi się podoba, w każdej z tych książek, na początku, tuż obok stopki redakcyjnej, znajdziemy rady dla młodych fanów dotyczące bezpieczeństwa w sieci. To wyjątkowo ważne, by o tym mówić i przypominać na każdym kroku. Brawo!

Barterowa współpraca reklamowa z Harperkids.