Coś dla fanów Minecrafta

1667905836121-01

Dzień dobry!
Dziś coś, co idealnie sprawdzi się na prezent dla miłośników Minecrafta. Będzie to świetny prezent np. na zbliżające się mikołajki. Mówię o boxie 'Minecraft. Nowa kolekcja kreatywnego budowania’ od Harperkids.
To solidne, tekturowe pudełko z wysuwaną szufladką w której mieszczą się prawdziwe skarby. Znajdziemy tam trzy książki, plakat-tabelę bloków i zawieszkę na drzwi – która albo powstrzymuje kogoś przed wejściem do pokoju, albo.. Zaprasza na imprezkę w stylu Minecraft 😁
Książki mają poręczne, kieszonkowe wydania i będą idealne na początek przygody z grą.
***
’Minecraft. Kompaktowe konstrukcje. Wydanie kieszonkowe’
Znajdziemy tu szczegółowe instrukcje, które pomogą w grze nie tylko początkującym graczom. Dowiemy się jak opracować, zbudować i modyfikować 9 miniprojektów – w tym m.in. halloweenowy labirynt czy superbohaterska szkoła latania. W myśl zasady, że podczas gdy w Minecrafta zawsze jest coś nowego i ciekawego do nauczenia.
***
’Minecraft. Podręcznik kreatywności. Wydanie kieszonkowe’
To książka pełna rad od ekspertów, instrukcji i ciekawych budowli. Co ważne – każda jest w zasięgu ręki, bo dzięki wyjaśnieniom co i jak zrobić, budowanie w grze staje się naprawdę łatwe.
***
’Minecraft. Miniblokopedia’
Znajdziecie tu wszystko o ozdobnych blokach z Minecrafta. Ta część najbardziej mnie zainteresowała, bo niczym typowa sroka chłonęłam te wszystkie kolory i wyobrażałam sobie wszystkie te bloki na żywo. Aż nabrałam ochoty, żeby zagrać!
To co bardzo mi się podoba, w każdej z tych książek, na początku, tuż obok stopki redakcyjnej, znajdziemy rady dla młodych fanów dotyczące bezpieczeństwa w sieci. To wyjątkowo ważne, by o tym mówić i przypominać na każdym kroku. Brawo!

Barterowa współpraca reklamowa z Harperkids.