Logo Dziecioczytanie Małe
1667327161323 01

Cedryk – uroczy rozrabiaka

Znacie Cedryka? To łobuziak jakich mało, którego bardzo lubię. Podobnie jak jego przygody – w iście komiksowym stylu. Niedawno ukazał się kolejny album zbiorczy – 'Cedryk. Dziadek skater’ od Wydawnictwa Egmont i Świata Komiksu. Autorami serii są Cauvin (scenariusz) i Laudec (rysunki). Za kolory odpowiada Leonardo, a tłumaczenie przygotowała Maria Mosiewicz. Album zawiera trzy tomy oryginalne – Dziadek skater, Przerwana lekcja oraz Pasożyt kanapowy (mąż się śmieje, że o mnie można tak powiedzieć 😁 używa jednak stwierdzenia larwa kanapowa 😂).
Jeśli mieliście w szkole niezbyt dobre oceny, które chcieliście ukryć – powinniście udać się na korepetycje do Cedryka. On w ukrywaniu takich ocen jest mistrzem. Podziwiam jego rodziców, bo pomysły ma szalone. I to bardzo delikatne określenie na to, co zdarza mu się zrobić. Chyba odziedziczył zmiłowanie do żartów po dziadku, z którego też jest niezły aparat 😁 razem… Wymiatają 😁 a my możemy zaśmiewać się czytając o ich przygodach.
Jest tu sporo krótszych opowiastek, których morał i zaskakuje i bawi. Akcja jest wartka, rysunki dynamiczne. A Cedryk? Syna takiego bym chyba nie chciała, ale kumpla jak najbardziej 😁😂 polecam wszystkim, którzy lubią się śmiać.
Barterowa współpraca reklamowa z Wydawnictwem Egmont.


przez

Tagi: