Z angielskim za pan brat

Dobry wieczór wszystkim!
Dziś mieliśmy dzień z dziadkami. Czyli wiecie, tak zwane 'żegnaj rozum' 😁
Wzięliśmy jednak ze sobą dziesiąte wydanie kwartalnika 'English Matters KIDS od Colorful Media, bo z nim można się uczyć tak naprawdę wszędzie. A przy tym świetnie bawić. Ten numer tyczy się tematu Home Sweet Home czyli Nie ma jak w domu. I jest bardzo fajny. Ale po kolei 😄
Po pierwsze, co jest ogromnym plusem, kupując magazyn dostajecie nie tylko suche fakty i informacje czy ćwiczenia na papierze. Zyskuje cię też dostęp do materiałów audio (które można wczytać na telefon za pomocą specjalnych kodów QR) , które nie tylko pokazują prawidłową wymowę, ale również sprawiają, że samo przeglądanie gazety i korzystanie z treści staje się bardziej atrakcyjne.
Chociaż już sam temat domu jako takiego nas bardzo interesuje. Tym bardziej, że zaglądamy tutaj nie tylko do domu w ludzkich, ale też tych należących do zwierząt . Co więcej, sami możemy taki zwierzęcy, konkretnie ptasi, domek zrobić!
Znajdziemy tutaj też sporo przypominajek ryczących się poprzednich wydań kwartalnika - to fajny sposób na systematyzację wiedzy.
Bardzo fajne jest też to, że mamy tu nawet... Lekcję wf z youtubeyoutube z Klubem Mamy Gąski, który moje dzieci uwielbiają 😁 na końcu znajdziemy słowniczek oraz zwroty związane z domem, które mogą się nam przydać.
Kwartalnik w prenumeracje zamówicie na stronie kiosk.colorfulmedia.pl
Warto, bo posłuży Wam przez lata i będzie fajnym dodatkiem do lekcji angielskiego w przedszkolu czy nauczaniu początkowym.

Polubienia

Komentarze

Instagram