Prezenty nie tylko na mikołajki. I nie zawsze trafione

Dzień dobry!
Czy zdarzyło się Wam, że Mikołaj przyniósł nietrafiony prezent? U mnie tak czasem bywało. Dzieci póki co cieszą się ze wszystkiego, ale młody zaczął mieć jakieś obiekcje dziś do swojego wymarzonego podarka, który Mikołaj w nocy zostawił mu w bucie 😁 powiedział, że czuje się trochę tak, jak bohater książki o której dziś Wam opowiem.
To 'Prezenty z okienka' Taro Gomi (przekład Anna Karpiuk) od Wydawnictwa Tako. Nadszedł ten wyczekiwany przez wielu dzień i oto sam Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów pragnie zrobić każdemu niespodziankę. A. Tym samym podarować coś upragnionego, wymarzonego, a przy tym praktycznego. Niestety, trochę się spieszy i nie ma czasu wejść do każdego z domów. Zagłada zatem przez okna j wrzuca odpowiednie prezenty do odpowiednich domów. Przynajmniej tak mu się wydaje. A co się okaże, kiedy po nocy nastanie dzień i wszyscy zobaczą co dostali? To już musicie zobaczyć sami.
Książka jest niezwykle zabawna, świetnie zilustrowana i ma okienka! Czyli wszystko, co do szczęścia potrzebne. Moi synowie zaśmiewali się przy okazji lektury. Nie powiem - ja też 😁 lubię takie poczucie humoru. Zawsze śmieszyły mnie też komedie pomyłek. A zdradzę Wam, że tych jest tu sporo 😁
Polecamy - nie tylko na święta. A jak tam Wasze dzisiejsze prezenty - to od Mikołaja I te podarowane w jego imieniu? Znalazły swoich adresatów i sprawiły radość?

Polubienia

Instagram