O odkrywaniu swojej mocy

A teraz mam dla Was ostatnią część serii 'TAK!' od Smart Books. To 'TAK! Odkrywam swoją moc!'. Autorką tekstu jest Beth Cox, a ilustracje przygotowała Vicky Barker.
Uwielbiam książki, które zaczynają się od stwierdzenia 'Jesteś cudem!'. I taka właśnie jest ta pozycja. Dużo tu miejsca na uprzejmość, dobroć i budujące treści. Uwielbiamy rozkładówkę ze swoistym wyzwaniem, które zakłada robienie jednej dobrej rzeczy dziennie. Co ważne, są to rzeczy, które praktycznie każdy z  nas może bez przeszkód wykonać. Jest karmienie ptaków, jest komplementowanie kogoś, machanie do ludzi w autobusie i pomoc komuś w niesieniu zakupów. Jest sadzenie kwiatków, wyznanie komuś jak wiele dla nas znaczy czy oddawanie starych zabawek potrzebującym. Co fajne - są też puste kwadraty na własne pomysły.
Znajdziemy tu też m.in. sposoby na poprawę nastroju, ćwiczenia wzmacniające pozytywne myślenie na własny temat czy codzienne wspominanie tego, za co jesteśmy wdzięczni.
Polecam Wam całą serię. Możecie sięgnąć po wybrane, interesujące Was tytuły, ale myślę, że warto mieć je wszystkie, bo razem tworzą większą całość. Uzupełniają się i pomagają dbać o różne aspekty zdrowej głowy i serca.

Polubienia

Komentarze

Instagram