Bing! Tym razem w wersji dla maluszków

Jeszcze z jedną recenzją dziś do Was przychodzę. I to od razu czterech książek! Umieszczone w specjalnym boxie po wyjęciu i odwróceniu ich na tylną okładkę tworzą swoiste puzzle.
To 'Bing. Małe wielkie rzeczy' od Harperkids. Bohaterem książeczek jest Bing, sympatyczny króliczek z telewizyjnej bajki dla dzieci. W skład zestawu wchodzą cztery książeczki: 'Bing się bawi', 'Bing mówi', 'Bing kocha' oraz 'Przyjaciele Binga'. Co fajne w każdej z nich na końcu jest pytanie skierowane bezpośrednio do czytelnika. Może to pomóc w rozpoczęciu dyskusji na fajne i ważne tematy - np. w kwestii przyjaciół czy ulubionych zabaw.
Książeczki są malutkie - w sam raz do malutkich rączek. Mają zaokrąglone rogi i są całokartonowe. Każda ma inny kolor i kadr z bajki na okładce. W środku znajdziemy niewiele tekstu i ilustracje ukazujące np. bohaterów na białym tle. Wyjątkiem jest książeczka 'Bing się bawi', gdzie mamy kadry z bajki o 'Bing mówi' - gdzie mamy ilustracje naprzemienne (na białym tle i kadry z bajki).
Tak jak wspomniałam, na tylnej okładce znajdziemy nadrukowane elementy układanki. Po ułożeniu pojawia nam się Bing i Pando na placu zabaw. Również na grzbietach mamy fragmenty większego obrazka, który po odpowiednim ułożeniu tworzą napis Bing i prezentują sympatycznego króliczka.
To książki, które spodobają się fanom bajki, ale nie tylko. Oglądało je dziecko mojej koleżanki, które Binga z tv nie zna, a mimo to książeczki bardzo polubiło.
Jeśli macie w domu maluszki i szukacie prezenty np. na Mikołajki - to będzie doskonały wybór!

Polubienia

Instagram