Audiobook dobry na wszystko

Są takie książki do których się wraca. I ta zdecydowanie do nich należy.
Zawsze byłam wrażliwa na cierpienie zwierząt. Nawet te najmniejsze. Teraz, za sprawą męża nawet pająki staram się łapać w słoik i wynosić gdzieś daleko, daleko od domu (żeby nie trafiły znów pod nasz dach😁).
Dlatego książkę o której dziś chcę przypomnieć przeżywałam mocno. Razem z bohaterem, małym chłopcem martwiłam się o psa o którym początkowo było wiadomo jedynie tyle, że wyje... Czy to już znak, że potrzebuje pomocy? Dowiecie się z książki 'Niezły Bigos!' Justyny Zaręby z ilustracjami Justyny Szychowskiej. Ukazała się nakładem Wydawnictwa Studio Koloru i, co ciekawe, teraz jest dostępna również jako audiobook! Możecie mieć go u siebie już chwilkę po zakupie, ponieważ jest to nagranie w formie cyfrowej, które otrzymujecie tuż po zaksięgowaniu wpłaty. Audiobook przyjdzie na podanego maila w formie linka do pobrania plików ☺proste, prawda?
Audiobook można kupić na stronie www.studiokoloru.eu
Są tam dostępne też inne audiobooki - fajnie sobie zrobić komplet, książka papierowa plus audiobook. My mamy w domu kilka tytułów zdublowanych w ten sposób i to całkiem fajna opcja. Szczególnie dla matki audiobooka, bo po którymś czytaniu z kolei gardło nie wyrabia 😅😁
Recenzję książki znajdziecie w poprzednich wpisach!

Polubienia

Komentarze

Instagram