A może by tak stworzyć własną książkę

Ostatni weekend był wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że za oknem padał śnieg. Wciąż i wciąż.
Nie dlatego, że rozsadziło nam rurę i co najmniej do jutra nie będziemy mieć ciepłej wody.
Ten weekend był wyjątkowy, bo robiliśmy coś razem. Wszyscy, całą rodziną. Coś, co było 'lepsze niż wszystkie odcinki Psiego patrolu na raz' - jak stwierdził nasz starszy syn. Robiliśmy książkę. A to za sprawą Wydawnictwa Kurza Stopka i ich zeszytu kreatywnego do stworzenia książki 3D.
Może nie wszystko wyszło nam tak jak trzeba (np. lisa pomalowaliśmy że złej strony - ale jak się okazało tak miało być, bo to wcale nie lis, a wilk. Piaskowy wilk), ale ta książka i tak jest najpiękniejsza na świecie, bo nasza. Zwierzęta wprost wychodzą z jej kart. I towarzyszy temu magiczna aura.
Starszy syn wymyślił też tekst - o każdym że zwierzaków powiedział coś, co mu się nasunęło na myśl. I tak narodziła się książka 'Bardzo lubię wszystkie zwierzęta'.
Książka i jej tworzenie dostarczyły nam skrajnych emocji. Od radości z samego tworzenia po łzy, 'bo wilka nie można nosić w kieszonce, bo jest zamknięty w książce'. A najważniejsze, że byliśmy w tym wszystkim razem. I stworzyliśmy coś, co na zawsze zostanie w naszej pamięci.
A i Wy możecie wyczarować podobne książki. Wystarczy zajrzeć na stronę Wydawnictwa Kurza Stopka. Do każdego zestawu kreatywnego dołączona jest instrukcja (zawsze ją czytajcie, dokładnie! Bo skończy się jak u nas - wilko-lisem pomalowanym nie z tej strony co trzeba 😁), która jasno wyjaśnia co i jak. A w jego skład wchodzi zeszyt i elementy z tektury z blikami do samodzielnego złożenia i przymocowania do stron.

Polubienia

Komentarze

Instagram